Tanıtım Filmi
 Reklam Filmi
 Eğitim Filmi
 TV Programı
 Ürün Tanıtım Filmi
 Stüdyo Kiralama
 Klip Çekimi
 Seslendirme
 Referanslar
 İnternetten Canlı Yayın
 İletişim

Duyurular

Canlı Yayın Stüdyoları
● İstanbul Film Ofisi profesyonel ekibi ile canlı yayın imkanı sağlıyor. 3 Kameralı reji sistemi ile broadcast kalitede yayındasınız .

TV Programınız artık hayal değil
● Bir TV Pogramı hayal ediyorsunuz, Ancak nasıl yapılır? Konusunda profesyonel yardıma ihtiyacınız var. Biz emrinizdeyiz. Sizin sponsorluğunuzda kend

Sitemiz yayında
● www.istanbulfilmofisi.com yeni sitesi ile hizmetinizde. Tanıtım Filmi Reklam Filmi Eğitim Filmi ve prodüksiyon ile hizmetinizde…

ileti˛im

iletisim

0.212. 627 04 49

GSM : 0 546 760 66 55

Emniyettepe Mah. Ahikent Villalari
No:10 Alibeykoy / EYUP
istanbul


Etiketler

Tanıtım Filmi Reklam Filmi Eğitim Filmi Stüdyo Kiralama Klip çekimi Bayi Toplantısı ve Lansman Çekimi  TV Program Yapımı Seslendirme Canlı Yayın imkanı  3-4 Kameralı Rejili Toplantı ve Profesyonel Kameralı Çekim Hizmetleri

     
 
Tanıtım Filmi Tanıtım Filmi Tanıtım Filmi
 

 Tanıtım Filmi
Tanıtım filmi, firmaların hizmet veya ürünlerini, kısa bir senaryo ile hedef kitlesine görüntülü bir şekilde anlatma tarzıdır.

Günümüzde, görsel mesajların, daha kolay anlaşıldığı aşikardır. Tanıtım Filmi, bu anlamda hedefe nokta atışı yapmanızı sağlayacak ve mesajınızı müşteri kitlemize doğrudan ulaştıracaktır.

 

 

 Beauty Time Tanıtım Filmi (Çekim - Montaj)


Tanıtım Filmi Fiyatı;

Her bütçeye göre tanıtım filmi yapılabilmektedir.
Firmanın belirleyeceği bütçe doğrultusunda en uygun şartlarda bir tanıtım filmine sahip olabilirsiniz.

Bütçe, firmanın hangi çekim metodunu kullanmak istemesi, tanıtım filmini süresi, manken kullanılması gibi değişkenlerle şekillenmektedir.

Tanıtım filminin mesajı;
Firma tanıtım filminde vereceği mesajı belirlemelidir. Tanıtım filmi kime hitap edecekse bu konuya göre bir mesaj seçilmelidir.

Firma, ürünlerinin servislerine göndereceği bir Eğitim Filmi ile müşteriye ürünün kullanmını anlatan Ürün Tanıtım Filmi arasında fark bulunmaktadır. Öncelikle bu mesajın doğru seçilmesi gerekmektedir.

Yüce Mermer Antalya Tanıtım Filmi (English)(Komple Yapım)

 Silvan Konakları Tanıtım Filmi (Montaj)


Tanıtım filmi hazırlık süreci


Firma veya ürün hakkında ön bilgiler alındıktan sonra bir senaryo oluşturulur. Çekimler, günümüzün son teknolojik imkanları kullanılarak yapılır.

Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen çekimlerden sonra, seslendirme ve montaj aşamalarına geçilir.

Yapılan tanıtım filmi, test gözlemlerinden sonra firmaya teslim edilir.
Kalite politikamızın temeli, müşteri memnuniyetini gerektirir.

 

 

            Bir Reklam Çekimi

 
   Tanıtım Filmi Reklam Filmi Eğitim Filmi Stüdyo Kiralama Klip çekimi Bayi Toplantısı ve Lansman Çekimi Kurumsal Kimlik TV Program Yapımı Seslendirme Canlı Yayın imkanı ve Çekim HizmetleriTanıtım Filmi Reklam Filmi Tanıtım Filmi Reklam Filmi Eğitim Filmi Stüdyo Kiralama Klip çekimi Bayi Toplantısı ve Lansman Çekimi Kurumsal Kimlik Çalışması TV Program Yapımı Seslendirme Canlı Yayın imkanı ve Çekim Hizmetleri Tanıtım Filmi Reklam Filmi Eğitim Filmi  

________________________..ooOoo..________________________